Ekran Değişimi

Ekran Değişimi

Teknolojik ihtiyaçlarımızın birçoğunu akıllı telefonlardan karşılamak çok pratik bir alışkanlık haline geldi.

Bu doğrultuda akıllı telefonlarımız yanımızdan ayrılmayan bir araç halini aldı. Akıllı telefon dediğimizde ilk akla gelen dokunmatik ekranlı cihazlar oluyor. Cihaz yönetimi de hali ile sadece ekran ile gerçekleşiyor.

Her şey ekrandan yapıldığı için arızası söz konusu olunca tüm işleyiş duruyor ve cihaz bazı arızalar hariç kullanılmaz hale geliyor.
Telefonun en hassas yeri olan ekranı düşme sırasında, yüzeye ekran üstü temas etmesiyle çok rahat zarar görebiliyor. Ekranın bozulmasına neden olan sebeplerden bir diğeri de telefonunuzun sıvı temasına maruz kalmasıdır. Andaç Bilişim olarak; kırılan ekranınızı ya da sıvı teması ile arızalanan ekranınızı şubelerimizde iki saat içerisinde garantili değişimini yapıyoruz. Ekran kırılmalarında uzun süre telefon kullanım dışı kalıyor. Bu süreyi minimuma indirmek için hızlı onarım süreciyle hizmet vermekteyiz.

İsterseniz cihazınızın ekran değişimi yapılırken yanı başında olabilir ve onarım sürecini takip edebilirsiniz. Tamamen şeffaf bir süreçte onarımı yapılan cihazlarınızı güven içerisinde teslim alabilirsiniz. İster bekleyebilir isterseniz onarım tamamlanınca telefon ile bilgilendirilebilirsiniz.

Ekranınız kırıldı, bulunduğunuz ortamda kendinize vakit ayıramıyorsunuz o zaman kargo ile ürünü teslim alarak onarım hizmeti tamamlandıktan sonra yine belirtmiş olduğunuz adrese teslim ediyoruz.

Hakkımızda

Andaç Bilişim  Bilgisayar teknik servisi, cep telefonu servisi, tablet servisi, web tasarımhosting ve alan adı tescil alanlarında hizmet vermektedir.
Andaç Bilişim Servisi olarak, Karaman‘da  Bilgisayar servisimiz ile hizmet vermekteyiz.
Andaç Bilişim Servisi, konusunda uzman bilgisayar teknik servisi ile Siz değerli müşterilerimize Hizmet vermektedir.

ANDAÇ BİLİŞİM

Adres: Sekiçeşme Mah. Atatürk Bul.

No:62/C KARAMAN

Tel: 0338 214 96 00

E-Mail: info@andacbilisim.com

Web: www.andacbilisim.com