Alan Adı (Domain)

Alan Adı (Domain)

Anında Tescil

Satın aldığınız domainler anında tescil edilir, anında kullanıma açılır. Bu durum evrak gereksinimi olan .tr alan adları için geçerli değildir.

Online Yönetim

Satın aldığınız domainlerin tüm detaylarını online olarak anında yönetebilirsiniz. Tüm işlemleri kolay ve tamamen Türkçe kontrol panelimiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ücretsiz Yönlendirme

Satın aldığınız alan adlarının tüm DNS yönetimlerini online olarak ve Ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Tamamen Türkçe ve kolay kullanımlı kontrol panelimiz Ücretsizdir.

Ücretsiz Alan Adı Kilidi

Domainlerinizi ücretsiz ve online olarak kilitleyebilirsiniz, güvenlik açısından transfer ve taşıma işlemleri için önem taşıyan bu özellik tamamen online ve ücretsizdir.

Ücretsiz Alt DNS Server

Domainlerinizin altındaki Child DNS server yani alt dns sunucu işlemlerini tamamen ONLİNE olarak ANINDA ve ÜCRETSİZ olarak yönetebilirsiniz.

Ücretsiz DNS Server Hizmeti

Satın alınan domainlerinizde dilerseniz Andaç Bilişim'in ücretsiz DNS lerini kullanabilirsiniz. DNS yönetim ekranlarımız yurtiçi ve yurtdışında tamamen yedekli 4 DNS Server üzerinde sizlere %100 kesintisiz hizmet verebilmektedir. DNS yönetim ekranlarımız tamamen Türkçe ve online olarak çalışmaktadır.

Ücretsiz Domain Gizleme Hizmeti

Alan adlarınızın whois bilgilerini güvenlik nedeni ile gizlemek istemeniz durumunda tamamen ücretsiz olarak yine kontrol panelimiz üzerinden yapabilirsiniz. (TR,TK uzantılı ve Türkçe karakterli alan adlarında bu hizmet bulunmamaktadır)

Ücretsiz Müşteri Paneli

Alan adınızı satın aldıktan sonra size göndereceğimiz özel panel adresleriniz ile kişiye veya kuruma yönelik özel yetkilerde tayin edebilirsiniz.

Alan adı tescil etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Okunma 1461 defa
Bu kategoriden diğerleri: Web Hosting »

Hakkımızda

Andaç Bilişim  Bilgisayar teknik servisi, cep telefonu servisi, tablet servisi, web tasarımhosting ve alan adı tescil alanlarında hizmet vermektedir.
Andaç Bilişim Servisi olarak, Karaman‘da  Bilgisayar servisimiz ile hizmet vermekteyiz.
Andaç Bilişim Servisi, konusunda uzman bilgisayar teknik servisi ile Siz değerli müşterilerimize Hizmet vermektedir.

ANDAÇ BİLİŞİM

Adres: Sekiçeşme Mah. Atatürk Bul.

No:62/C KARAMAN

Tel: 0338 214 96 00

E-Mail: info@andacbilisim.com

Web: www.andacbilisim.com